Zapraszamy na monodram

17 stycznia 2020

Zapraszamy na monodram

ZAPRASZAMY wszystkich chętnych na monodram pt. „Letnie Małżeństwo”, który przedstawi Marta Andrzejczyk. 22 stycznia, godz. 19.00, sala widowiskowa PCKSR-PMDK przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli.

Olsztyńska pieśniarka i aktorka. Znana z ciepłej osobowości scenicznej oraz wyjątkowej wrażliwości. Jak nikt potrafi budować atmosferę intymności i władać emocjami słuchaczy. Wyjątkowa, jasna barwa głosu sprawia, że każdy recital w jej wykonaniu oraz piosenki zapisane na płytach „Cicho” i „Cienie ” pozostają niezapomniane.

Jest artystką poszukującą. Eksperymentuje zarówno z formami wyrazu, stylistyką jak i repertuarem. Mogliśmy usłyszeć ją wykonującą całe programy o śmierci czy doświadczeniach wojny, lecz również w repertuarze Wiery Gran lub erotykach ubranych w jej nietuzinkowe poczucie humoru. Jako że eksperyment i improwizacja to jej drugie ja, szczęściarze mogą ją wspominać z „Bohemy Północy – Inter Poezji” gdzie w towarzystwie Clicktima pozwoliła sobie na szalone wokalizy i zabawy dźwiękami przy muzycznych wykonaniach tekstów warmińskich poetów.” Katarzyna Andrulonis.

LETNIE MAŁŻEŃSTWO – mezalians współczesny w oparciu o autentyczną historię.
Ta prosta historia napisana pełnym wdzięku, lekkim językiem opowiada o uniwersalnym dramacie, który rozgrywa się w zamknięciu czterech ścian. Konstrukcja tekstu i znakomita aktorska kreacja zarażają widza emocjami. Precyzyjnie zbudowana postać sprawia, że nie jesteśmy w stanie zdystansować się do tej historii.