XXIII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

16 sierpnia 2023

XXIII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

20 sierpnia zapraszamy na XXIII Regionalną Wystawę Rolno-Przemysłową. Choć oficjalne jej rozpoczęcie nastąpi w samo południe, już od godzin porannych odwiedzający stoiska będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców. Oto oni:

INFORMATOR 2023
2.1 MB

Wystawa stanowi dla firm związanych z technologiami, przemysłem, budownictwem, rękodziełem, rolnictwem i przetwórstwem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych. Wystawa Rolno-Przemysłowa, jako impreza wystawiennicza, promuje krajowych i lokalnych przedsiębiorców oraz wytwórców.

Wydarzenie ma także komponent rozrywkowy – przygotowaliśmy liczne atrakcje dla dzieci – animacje: Zabawy z Krokodylkiem, a także dla tych wszystkich, którzy zamierzają wkroczyć na nową drogę życia – bardzo ciekawą strefę WEDDING.

Na plenerowej scenie zaprezentują się wychowankowie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na Pięterku”. Muzyczną Gwiazdą Wystawy będzie zespół TO ALL UNITS.

Wydarzeniem towarzyszącym Wystawie jest Festiwal Food Trucków, który potrwa od 18 do 20 sierpnia 2023 r. Na parkingu przy PMOS-ie, u zbiegu ulic Dolnej i Piwnej, skosztujemy dań kuchni tajskiej, tybetańskiej, meksykańskiej czy amerykańskiej.

Organizatorem XXIII Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej jest zduńskowolskie Starostwo Powiatowe we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Sponsorzy Wystawy: BORG AUTOMOTIV REMAN, MABUDO TRAKO – CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, IZODOM, KULTOWY BROWAR STAROPOLSKI, VORSTER, KLIMEKO, GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W SZADKU