XXIII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Zapraszamy Wystawców.

6 czerwca 2023

XXIII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Zapraszamy Wystawców.

Serdecznie zapraszamy Wystawców do zgłaszania udziału w XXIII Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która odbędzie się 20 sierpnia 2023 r. (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji – Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Organizowana już po raz dwudziesty trzeci przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli impreza wystawiennicza stanowi dla firm związanych z przemysłem, rolnictwem, przetwórstwem i handlem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych.

Kartę Zgłoszenia Udziału, dostępną na stronie internetowej www.powiatzdunskowolski.pl, należy dostarczyć najpóźniej do dnia 28 lipca 2023 r. (piątek) na adres Organizatora: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola (sekretariat) lub mailowo: wystawa@powiatzdunskowolski.pl.

Dodatkowe informacje o warunkach uczestnictwa w XXIII Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli.

  • Sprawy techniczne, sprawy związane z odpłatnościami oraz usytuowaniem stoisk:

tel. 43 824 42 23  (Wydział Organizacyjny i Zarządzania Kryzysowego)

e-mail: org@powiatzdunskowolski.pl

  • Sprawy związane z bezpłatną prezentacją w Informatorze:

tel. 43 672 15 50 (Wydział Spraw Społecznych, Promocji, Kultury i Sportu)

e-mail: wystawa@powiatzdunskowolski.pl