XXII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

19 sierpnia 2022

XXII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

21 sierpnia zapraszamy na XXII Regionalną Wystawę Rolno-Przemysłową. Odwiedzający stoiska wystawiennicze będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu przedsiębiorców i usługodawców. Wystawa stanowi dla firm związanych z technologiami, przemysłem, budownictwem, rękodziełem, rolnictwem i przetwórstwem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych. Wystawa Rolno-Przemysłowa, jako impreza wystawiennicza, promuje krajowych i lokalnych przedsiębiorców oraz wytwórców. Wydarzenie ma także komponent rozrywkowy – przygotowaliśmy liczne atrakcje, na plenerowej scenie zaprezentują się m.in. lokalni artyści.

PROGRAM WYSTAWY

21 sierpnia 2022 roku

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41

• godz. 09:00 Otwarcie Wystawy dla zwiedzających