Powiatowy Jarmark Wielkanocny – Festiwal Kolorów, Smaków i Zapachów oraz Zduńskowolski Festiwal Biegowy

8 marca 2024

Serdecznie zapraszamy na Powiatowy Jarmark Wielkanocny – Festiwal Kolorów, Smaków i Zapachów, który rozpocznie się 23 marca 2024 roku od godziny 12:00 na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy mnóstwo radości i wiosennego nastroju wszystkim jego uczestnikom.

W programie m.in.: bajkowy koncert Magdy Wasylik, koncerty zespołów Urwani z Wesela oraz Żywioły, konkurs dla całej rodziny na poszukiwanie jajek, czy też festiwalowy wystrzał proszków holi. Gwiazdą imprezy będzie Marcin Daniec.

Ale to nie wszystko! Na przybyłych czekać będą animatorzy, konkursy, smakołyki, fotobudka 360o, kącik plastyczny, zdobienie jajka XXL, stoisko wolontariuszy ze schroniska dla zwierząt w Czartkach z możliwością adopcji piesków, stoisko Fundacji DKMS, by podzielić się dobrem i móc zostać potencjalnym dawcą szpiku, mobilny punkt Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

Strona wydarzenia dostępna jest tutaj.

W trakcie Powiatowego Jarmarku Wielkanocnego – Festiwalu Kolorów, Smaków i Zapachów odbędzie się Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Zduńskowolskiego. Tym razem jego motywem przewodnim będzie oczywiście Wielkanoc – tradycje, zwyczaje, potrawy.

Tego dnia wystartuje również Zduńskowolski Festiwal Biegowy, a na nim: bieg rodzinny, sztafeta firmowa, bieg na 5 km, bieg na 10 km, półmaraton i laser run. Otwarcie biura zawodów przy ul. Dolnej 41 zaplanowano na godzinę 09:00. Szczegóły o biegach znajdują się na stronie https://rajsportactive.pl/zapisy i profilu Fb tutaj.